Dzisiaj jest Warszawa 19:39:36
*** * * * ZAPRASZAMY do korzystania z nowej strony ŻYCZENIA * * * *** Wyślij życzenia, pozdrowienia. Okaż swoją pamięć, przywiązanie, uczucia. ***
Need Flowers Banner 120x60
Dodaj ogłoszenie
  Dodaj artykuł
  Poleć stronę
  Zgłoś błąd
  Galeria
  Forum
  Kontakt i o nas

  

myPolinfo
info@myPolinfo.com


Redakcja myPolinfo
dorota@myPolinfo.com


Studio future image
futureimage@studio-fi.com
www.studio-fi.com

otwórz formularz kontaktowy

    myPolinfo.com to portal utworzony przez firmę Polinfo, Inc. we współpracy z Studio Future Image. Naszym zamierzeniem jest łączenie i pomoc Polonii na całym świecie.

Ilu jest Polaków? Hmmm , według najnowszych danych w Polsce mieszka ponad 38 mln, a do tego poza granicami naszego kraju jest nas co najmniej 14-17 mln. Rozrzuceni po całym świecie, w najdalszych zakątkach, w najtrudniej dostępnych rejonach świata. Czy jesteś w Nowym Jorku, czy w Ankarze, czy spacerujesz po ulicach Paryża, wszędzie możesz spotkać rodaka. Nasza historia, nasze losy niejednokrotnie rozdzielały rodziny, przyjaciół, bliskich. myPolinfo chce to zmienić. Chcemy aby nasz serwis www.myPolinfo.com pomagał Polakom i był miejscem spotkań naszych rodaków z całego świata.

Polacy są silnym Narodem. Nasza duma, nasza wiara, nasza tradycja, te czynniki zawsze będą nas łączyć. Patriotyzm i nasza historia zawsze będą nasza siłą. Większości z nas zdarzają się momenty, w których odczuwamy swoistego rodzaju tęsknotę za korzeniami?

Wielu z Nas chętnie kupuje polskie produkty, lubimy chodzić do polskich restauracji, szukamy polskich lekarzy, prawników, rzemieślników.... Większość dzieci urodzonych poza Polską, zna na pamięć wierszyk "WYZNANIE WIARY DZIECIĘCIA POLSKIEGO"


Większość z nas deklaruje katolicyzm i pewnie dlatego, gdy szukamy kontaktu z polskością kierujemy się do kościoła. Nasze kościoły od zawsze pełniły rolę animatorów polskiej kultury na obczyźnie. Dzięki nim łatwiej nam dotrzeć do polskich przedszkoli i szkół, otrzymać potrzebne informacje, czy po prostu trafić do swoich.

Niestety nie zawsze i nie wszędzie dostęp do informacji jest tak prosty. Czasami trafiamy w nieznane tereny i nie wiemy gdzie szukać potrzebnych nam informacji. myPolinfo.com chce być Twoim osobistym poradnikiem, informatorem. a nawet przewodnikiem. Chcemy udzielać Wam wszelkich informacji jakich będziecie potrzebować. Liczymy, że idea nasza zyska Wasze uznanie, że zechcecie razem z nami wpływać na kształt i zawartość myPolinfo.com a przede wszystkim przyczyniać się do integracji środowisk polonijnych na całym świecie. Ogromnie liczymy na Wasze zainteresowanie i życzliwość. Będziemy wdzięczni za wszelki Wasze opinie. Zespół myPolinfo.com

Informacje zamieszczone na naszych stronach, są oparte na materiałach nadesłanych przez osoby trzecie lub oparte na danych zawartych w innych mediach. Za ich treść nie odpowiadamy.

Nie uzyskujemy żadnych korzyści materialnych z tytułu publikacji spisów kościołów, szkół, placówek RP, ambasad i konsulatów oraz instytutów polskich.

Strona myPolinfo.com została utworzona, aby umożliwić interakcje między środowiskami polskimi na całym świecie, włącznie z Polską. Treść informacji jest zróżnicowana w zależności od regionu świata, którego dotyczy. Zachęcamy do współpracy i wyrażania swoich opinii, które po zaakceptowaniu przez nasze biuro redakcyjne mogą być publikowane na naszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania treści wulgarnych, obraźliwych lub niezgodnych z zasadami i celami myPolinfo.comMakeup Lineup
 Notowania

 Kalkulator
1 USD = 2.9650 PLN
1 EURO = 3.8995 PLN
kwota
z waluty
na walutę
Sharper Image