Dzisiaj jest NYC 01:55:36 / Warszawa 07:55:36
* * * organizacje lub osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z redakcją myPolinfo *** prosimy o nadsyłanie nam informacji o polonijnych organizacjach wspierających polską kulturę ***
<< Wyœlij znajomemu
Może to i prawda?

Coraz więcej małych firm brytyjskich rezygnuje z komunikowania się za pomocą poczty elektronicznej, na rzecz rozmów telefonicznych, które ich zdaniem zapewniają wygodniejszy i bardziej komfortowy kontakt z klientem.

Tako jest wynik badań przeprowadzonych przez dostawcę usług telefonii internetowej, firmę Vonage.
Odsetek przedsiębiorstw które decydują się zastąpić elektroniczną formę przekazu wynosi już ponad 41 procent.

Przedstawiciele ankietowanych firm przyznali, że za powrotem do tradycyjnej formy komunikacji przemawiała łatwość i szybkość z jaką można podejmować decyzję i przekazywać informację, a także oszczędność kosztów.

Badania wykazały również, że poczta elektroniczna jest preferowana w instytucjach, które dotychczas produkowały duże ilości papierowych dokumentów, których nie można zastąpić zwykłą rozmową telefoniczną.

Firma Vonage przyznała, że powrót do starszej formy komunikacji wcale nie oznacza zahamowania rozwoju technologicznego, ponieważ coraz więcej firm decyduje się na zastąpienie tradycyjnych połączeń internetowymi.


autor dominika
Dodano: 2006-07-06   Komentarze: (0)


  Twój komentarz
autor